Car Rental

Autorent Jõhvis

Võrrelge autorendi pakkumisi Jõhvis ja säästke raha

Jõhvi on umbes 12 tuhande elanikuga väikelinn, mis on ühtlasi Ida-Virumaa halduskeskus. Võrreldes Harjumaa ja Tartumaaga, ei ole Ida-Virumaa turistide seas kuigi populaarne olnud, kuid viimastel aastatel on tuuled hakanud pöörduma. Avatud on mitmeid uusi atraktsioone, kultuurielu on elavnenud ning üha enam inimesi leiab tee selle maakonna unustatud pärlite juurde. Kuigi Jõhvi linnas toimib ühistransport, on kõige parem moodus kohalike vaatamisväärsusete nautimiseks auto rentimine. Milleks auto? Linn on piisavalt väike selleks, et keskusele lühikese ajaga ring peale teha ja paratamatult tekib soov avastada ka linnast väljaspool paiknevaid objekte. Näiteks asub Jõhvi linnast kiviviske kaugusel maaliline Ontika pankrannik ning kaugel ei ole ka Narva linn. Pealegi, Eesti ühistranspordisüsteem ei ole just maailma parimate kirjas. Milleks külmetada ja bussi oodata, kui on võimalik ringi liikuda kiiresti ja mugavalt? Informatsiooni kohalike autorendifirmade kohta leiate GoCarRental.ee veebilehelt. Jõhvis tegutsevatest rahvusvahelistest rendifirmadest on GoCarRental otsingumootoris esindatud üle maailma tuntud Avis.

Põnevad kohad Jõhvi linnas

Rentides auto jõuate lühikese ajaga palju näha. Parima pakkumise leidmiseks võrrelge autorendivõimalusi GoCarRental.ee veebilehel. Linnas olles külastage kindlasti Jõhvi uut kontserdimaja, mis valmis 2005. aasta sügisel. Kontserdimajas asub 900-kohaline saal, kus toimub üritusi igale maitsele. Lisaks asub samas hoones kino, kammersaal ja näitusesaalid, seal hulgas ka Eesti Kunstimuuseumi filiaal. Siin toimuvad Ida-Virumaa parimad teatrietendused ja kontsertid. Ostuhuvilistel soovitatakse sisse põigata Promenaadi Talupoodi, kust on võimalik osta Eesti väiketootjate toodangut, sealhulgas kohapeal valmistatud leiba ja küpsetisi. Samuti paikneb Jõhvi linnas mitu omanäolist arhitektuurimälestist, nagu näiteks Jõhvi kirik.

3 suurimat vaatamisväärsust Jõhvi linnas • Jõhvi kontserdimaja

 • Jõhvi Issanda Ristimise kirik

 • Mihkli kirik ja muuseum

Vaatamisväärsused Jõhvi ümbruses

Jõhvi linnale endale on võimalik ka jala tiir peale teha, kuid kaugemate vaatamisväärsustega tutvumiseks on auto parim variant, sest ühistranspordiga liiklemine on tülikas ja aeganõudev. GoCarRental.ee teeb auto rentimise lihtsaks, et saaksite muretult puhkust nautida. Tänu GoCarRental laiahaardelisele ostsingumootorile, võite olla kindlad, et leiate soodsaima hinna. Üks populaarseimaid atraktsioone selles piirkonnas on Kaevandusmuuseum Kohtla Nõmme alevikus – vaid 20 km kaugusel Jõhvi kesklinnast. Kui olete seikleja hingega, külastage kindlasti Kiviõli uut Seiklusturismikeskus, kus talviti on võimalik suusatada ja lumelauaga sõita, suviti trossilaskumist ja seiklusmänge harrastada. Jõhvi läheduses Kukrusel asuvad maailmas ainulaadne Polaarmõis ja Põlevkivimuuseum. Kui aega üle jääb, põigake sisse ka Narva linna ja tutvuge Narva linnusega.

Odava autorendi võrdlus


Turvaline, kiire ja lihtne internetis broneerimine

Tasuta broneeringu muutmine ja tühistamine

Parimad autorendifirmad

Miks broneerida meiega?

 • 1500 autorendifirmat
 • 28 000 asukohta üle maailma
 • Tasuta tühistamine ja varjatud kulutuste puudumine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Kiire ja turvaline maksmine
 • 3 lihtsa sammuga broneerimine
 • Erakordsed hinnad parimatelt firmadelt
 • Ei mingeid komisjonitasusid krediitkaardi puhul