Autorent sihtkohas Tallin

Puuduvad tasud ja parim hind majandusele, luksusele, 7-9-kohalisele autole ja muule
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/tallin.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Ülevaated 55,431 • Suurepärane
Ülevaated 4.5 stars
Tasuta tühistamine ja varjatud kulud
24 tundi / päeva toetus ja elusvestlus
Kiire ja turvalised makseviisid
Kaardimaksete null komisjonitasu

Võrrelge autorendi pakkumisi Tallinnas ja säästke raha

Pealinn, Tallinn, on nii Eesti majanduselu keskus ja kiire elutempoga suurlinn , kui ka tore koht lõõgastavaks puhkuseks. Avastamisrõõmu jagub siin kõigile, isegi kui oled elupõline pealinlane! Tallinna linnapilt muutub peadpööritava kiirusega – avatakse uusi tänavaid, renoveeritakse vanu maju ning ehitatakse uusi kõrghooneid. Tallinn on tõeline kontrastide linn - vanalinnas jalutades tundub justkui oleksid ajas tagasi rännanud, samas kerkivad paariminutilise jalutuskäigu kaugusel kaasaegsed kaubandus- ja meelelahutuskeskused. Mitmekesine kultuurielu ja linna kompaktne võlu meelitab Tallinnasse igal aastal tuhandeid turiste. Populaarsete vaatamisväärtuste hulka kuuluvad kindlasti vanalinn, Kadriorg, Tallinna loomaaeda ja botaanikaaeda. Kogu perega saab mõnusalt aega veeta interaktiivsetes muuseumites, mida leidub igale maitsele. Tallinnas asuvad paljud Eesti tipprestoranid, luksuslikud majutusasutused ja trendikad ööklubid. Talvel on Raekoja platsi avatud jõuluturgu, mis on tunnustatud üle kogu maailma. Suvel on võimalik nautida lõõgastavat rannapuhkust. Tallinn on Eesti suurim linn, seega on ka auto rentimise võimalused mitmekesisemad kui mujal. Tallinnas saab valida enam kui kümne erineva rendifirma vahel ja GoCarRental koostööpartneritel on kontoreid üle kogu linna, sealhulgas Lennart Meri lennujaamas, Balti jaamas, Paldiski maanteel,Tallinna sadamas, Rävala puiesteel ja Liivalaia teel. Tuntuimatest nimedest on esindatud Hertz, Avis ja Europcar

Põnevad kohad Tallinnas

Tallinna südameks on kindlasti vanalinn ja Raekoja plats. Platsi kasutati turuplatsina juba 15. sajandil, enne Raekoja valmimist. Vanalinna lahutamatuks osaks on Viru väravad, mis valmisid 14.sajandil. Tänaseks on säilinud vaid osa algsest ehitisest. Viru väravate kaudu pääsed vanalinna peatänavale, Viru tänavale, mis on otsast lõpuni täis kaupluseid, söögikohti ja lõbustusasutusi. Vanalinna servas asub Toompea. Toompeal on säilinud keskaegse ordulinnuse läänemüüri ja tornid, neist tuntuim on Pikk Hermann. Külastamist väärib ka iseseisva Eesti sümboliks saanud laulukaar. Lauluväljakul toimub iga viie aasta tagant üldlaulupidu, mis toob laulukaare alla tuhandeid lauljaid. Lisaks laulupidudele toimuvad seal tänapäeval ka festivalid ja kontserdid. Kui soovite nautida rohelust ja kunsti, külastage Kadrioru lossi. Kadrioru loss on ülimalt suurejoonelise interjööriga ja seal eksponeeritakse Eesti Kunstimuuseumi väliskunsti kogu. Lossi ümbritseb kaunis park.

3 suurimat vaatamisväärsust Tallinnas

  • Tallinna vanalinn
  • Toompea
  • Kadrioru park

Vaatamisväärsused Tallinna ümbruses

Eesti ei piirdu vaid Tallinnaga! Hüpake autosse ja minge avastusretkele. Auto rentimisega aitab teid GoCarRental. Harjumaa on Eesti kõige rikkalikuma kultuurimälestiste hulgaga maakond. Suure osa kultuuripärandist moodustavad arheoloogiamälestised, neist 1619 objekti on riikliku kaitse all. See maakond on rikas ka 18. - 19. sajandil ehitatud mõisaansamblite poolest. Kokku on Harjumaal üle 150 mõisa, neist riikliku kaitse all 33 kõige väljapaistvamat mõisaansamblit. Looduslikest vaatamisväärsustest on tuntuimad Jägala juga, Jägala jõgi ja rippsild, Türisalu pank ning Nelijärve järvestik. Kui teie hobiks on matkamine, võiksite kaaluda Lahemaa rahvuspargi külastust. Soovi korral on Lahemaal võimalik loodusega tutvust sobitada ka atesteeritud loodusgiidi juhendamisel. Ärge kaua oodake, broneerige auto kohe, sest Harjumaal jagub tegevust igaks aastaajaks!

Millised on Tallin parimad pakkumised?

Mini
Mini
from 43,26 €/päev
Mini
Mini
from 45,90 €/päev
Mini
Mini
from 49,43 €/päev
Mini
Mini
from 55,12 €/päev
Fullsize
Fullsize
from 93,79 €/päev
Economy
Economy
from 173,07 €/päev

Tallin parima autorendiettevõtete ülevaateskoor

NU CAR RENTALS

Customer Kliendi hinnang

NU CAR RENTALS

Average Wait Minutes Keskmine ooteaeg on 11 minutit

8.0 /10 Üldväärtus raha eest
9.0 /10 Auto puhtus
7.0 /10 Teenus rendilauas
7.0 /10 Autode rentimise protsess
8.0 /10 Autode rentimisprotsess

Parimad pikapipunktid Tallin ümbruses

Avasta viimased autorent tehingud

Telli meie uudiskirja