Autorent sihtkohas Tartu

Puuduvad tasud ja parim hind majandusele, luksusele, 7-9-kohalisele autole ja muule
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/tartu.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Ülevaated 55,431 • Suurepärane
Ülevaated 4.5 stars
Tasuta tühistamine ja varjatud kulud
24 tundi / päeva toetus ja elusvestlus
Kiire ja turvalised makseviisid
Kaardimaksete null komisjonitasu

Võrrelge autorendi pakkumisi Tartus ja säästke raha

Tartu on Eesti suuruselt teine linn ja Lõuna-Eesti suurim keskus. Pealinnast eristab Tartut tunduvalt hubasem atmosfäär. Kuigi Tartut tuntakse laialdselt ülikoolilinnana, leidub siin tegelikult paljugi muud. Tartu on läbi aegade olnud Eesti kultuuri-ja hariduskeskus ning boheemlaste kogunemispaik. Tartus asub Eesti ainus klassikaline ülikool, mis asutati 1632. aastal. Samuti on see linn koduks Eesti vanimaile tegutsevale teatrile, milleks on Vanemuine. Kuultuuri peetakse Tartus au sees – korraldatakse hansapäevi, tudengite kevadpäevadi ja mitmeid festivale. Linnas leidub ka rohkem kui 20 erinevat muuseumit. Neist üks tuntuimaid, Eesti Rahva Muuseum, kolis 2016. aasta sügisel ümber uude vastvalminud hoonesse. Tartu Raekoja platsil näete kuulsat suudlevate tudegite purskkaevu, mis on aastate jooksul tõusnud Tartu linna sümboliks. Tartu linna teenindavad mitmed autorendifirmad. GoCarRental.ee otsingusüsteemi kaudu on võimalik võrrelda selliseid teenusepakkujaid nagu Avis, Hertz ja Europcar. Tartus asub ka lennuväli, kus maanduvad Finnairi lennud Helsinkist. Lennukiga saabudes on rendiauto võimalik mugavalt kätte saada otse lennujaamast.

Põnevad kohad Tartus

Tartut külastades ei saa üle ega ümber vanalinnast ja Raekoja platsist. Raekoja platsi ajalugu ulatub 18. sajandisse, mil seal asus linna tähtsaim turg. Seltsi- ja kultuurielu keskpunktiks on see tänapäevalgi. Raekoja platsil toimub mitmeid üritusi - jõuluajal Jõuluturg, sügisel Maarjalaat, suvel Hansapäevad. Raekoja platsi kaunistab suudlevate tudengitete purskkaev, mis paigaldati 1998. aastal ja on juba tõusnud Tartu kui tudengilinna sümboliks. Ülikooli peahoone asub samuti kesklinnas, Raekoja platsist lühikese jalutuskäigu kaugusel. Raadil, paari kilomeetri kaugusel kesklinnast, asub Eesti Rahva Muuseum. Selle muuseumikompleksi territoorium on ligi 50 hektarit ja näitusepinda on kokku 6000 m², seega varuga külastmiseks rohkesti aega. Muuseumi püsinäitused tutvustavad külastajatele Eesti ja soome-ugri rahvaste kultuurilugu, lisaks asub hoones kunstigalerii.

3 suurimat vaatamisväärsust Tartu linnas

  • Tartu vanalinn ja Raekoja plats
  • Tartu ülikool
  • Eesti Rahva Muuseum

Vaatamisväärsused Tartu ümbruses

Tartumaa avastamiseks on kindlasti vaja auto rentida – nii palju on kohti, mida lihtsalt peab nägema! Avastamist väärivad erinevaid Tartumaa matkarajad ja ka Võrtsjärv. Lisaks kaunitele matkaradadele võite Võrtsjärve piirkonnas külastada Järvemuuseumi ja Limnoloogiakeskust, näha hiiglaslikke liivakivipaljandeid, vanu kirikuid, mõisahooneid ja vesiveskeid. Kuni 12 liikmelised grupid on oodatud kalepurjekal lõbusõitu tegema - teid võtavad vastu kogenud kapten ja pootsman, kes räägivad purjetamisest ja kalapüügist Ühtlasi tasub külastada Äksi külas asuvat kogu perele mõeldud teemaparki, Jääaja Keskust, mis kuulutati 2012. aasta parimaks turismiobjektiks. Jääaja Keskuses saab tutvuda Eesti looduse arenemiskäiguga ning näha elusuuruses eelajaloolisi loomi. Samuti on avastamist väärt Tartumaa mõisad. Kokku on neid 96, paljud neist on hästi säilinud ja renoveeritud, näiteks Alatskivi mõis Alatskivi vallas.

Millised on Tartu parimad pakkumised?

Mini
Mini
from 50,11 €/päev
Mini
Mini
from 50,54 €/päev
Fullsize
Fullsize
from 56,16 €/päev
Economy
Economy
from 86,40 €/päev
Economy
Economy
from 87,41 €/päev
15 Kaasreisijaga Väikebuss
15 Kaasreisijaga Väikebuss
from 116,54 €/päev

Parimad pikapipunktid Tartu ümbruses

Avasta viimased autorent tehingud

Telli meie uudiskirja