Autorent sihtkohas Prnu

Puuduvad tasud ja parim hind majandusele, luksusele, 7-9-kohalisele autole ja muule
https://static.digitaltravelcdn.com/uploads/images/aeroporto2.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Ülevaated 55,431 • Suurepärane
Ülevaated 4.5 stars
Tasuta tühistamine ja varjatud kulud
24 tundi / päeva toetus ja elusvestlus
Kiire ja turvalised makseviisid
Kaardimaksete null komisjonitasu

Võrrelge autorendi pakkumisi Pärnus ja säästke raha

Pärnu on elanike arvu poolest Eesti neljas linn ning on aastakümneid kandnud suvepealinna tiitlit. See Pärnu Lahe kaldal asuv kuurort on turistide seas tuntud olnud juba 19. sajandist alates. Suvel on nii külastajate kui kohalike seas populaarsed ajalooline rannapark ning kaunis rannapromenaad, mis sobib nii jalutamiseks kui ka rulluisutamiseks. Kuid ka talvel ei jää elu seisma. Siin linnas saab mõnusalt aega veeta lugematutes spaades ja puhkekeskustes. Aasta läbi on Pärnu ka mitmete rahvusvaheliste konverentside toimumispaigaks. Pärnusse on võimalik jõuda nii bussiga, rongiga kui ka mereteed pidi. Lisaks sellele on Pärnul olemas ka oma lennuväli, mis pakub lennuühendust Kihnu ja Ruhnu saarega, kuid rahvusvahelisi lende sealt kahjuks ei toimu. Kõige mugavam viis linnas ringi liikumiseks on auto. Kui isiklik auto puudub, soovitame broneerida rendiauto GoCarRental.ee kaudu. Kõrghooajal kipuvad taksosõidu hinnad tunduvalt tõusma, ning Pärnu linn on veidkene liiga suur selleks, et see jalgsi otsast lõpuni läbi käia. Kuna suvel meelitavad liivarand, soe merevesi, kohvikud ja vabaõhuüritused kokku tuhandeid külastajaid, tasuks kaaluda ka rendiauto pikemat ettebroneerimist. Üks meie usaldusväärseid koostööpartnereid Pärnu linnas on rendifirma Avis.

Põnevad kohad Pärnu linnas

Pärnus leidub tegevust igale maitsele ja eale. Linna üks kuulsamaid vaatamisväärsusi on Vallikäär koos selle juurde kuuluva Tallinna väravaga. Kauni arhitektuuri armastajatele pakuvad kindlasti huvi ajaloolised puitehitised. Näiteks asub linna südamest vaid natuke maad eemal Eesti suurim puitvillade rajoon. Eesti arhitektuuri pärliteks on Pärnu Rannahoone, Mudaravila ja Rannahotell. Kultuuri saab nautida Endla teatris, Pärnu Kontserdimajas ning linna rohketes muuseumites ja kunstigaleriides. Pärnu on aktiivse puhkuse otsijate paradiis. Teid ootavad ees mitmed veega seotud harrastused. Tegeleda on võimalik purjeka- ja paadisõiduga, surfamise ning veesuusatamisega. Miks mitte teha ka üks lõbusõit vesijalgrattaga. Kindlasti jätab kustumatu elamuse purjekasõit või kajakimatk Pärnu lahel. Talvel, kui vesi nii väga enam ei kutsu, avatakse kesklinnas uisuväljak.

3 suurimat vaatamisväärsust Pärnu linnas

  • Pärnu promenaad ja rand
  • Eliisabeti kirik
  • Vallikäär ja Tallinna värav

Vaatamisväärsused Pärnu ümbruses

Kui linnamelust kõrini saab, rentige auto ja külastage mereäärset Kabli küla, mis on suurepärane linnuvaatluspaik. Teine märkimisväärne loodusturismi sihtkoht on Soomaa Rahvuspark, mille territooriumile jääb viis raba. Looduse nautlejatel on võimalik koos kogenud matkajuhiga minna räätsamatkale, kanuumatkale, tõukekelgumatkale või suusaretkele. Samuti on külastamist väärt Valgerand – sealt leiate eest imeilusa valge liivaga ranna, mis on Pärnu rannast hulga rahulikum ja turistide poolt vähem külastatav. Seal asub ka seikluspark, kus jõukohast tegevust leidub igas vanuses külastjatele. Golfimängijate jaoks onotse linna külje all olemas suurepärased golfiväljakud. GoCarRental aitab teil puhkusest maksimumi võtta ja kõiki neid kohti omal käel avastada.

Avasta viimased autorent tehingud

Telli meie uudiskirja