Võrrelge odavaid autorente asukohas Prantsusmaa

Puuduvad tasud ja parim hind majandusele, luksusele, 7-9-kohalisele autole ja muule
https://static.digitaltravelcdn.com/uploads/images/aeroporto2.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Ülevaated 55,431 • Suurepärane
Ülevaated 4.5 stars
Tasuta tühistamine ja varjatud kulud
24 tundi / päeva toetus ja elusvestlus
Kiire ja turvalised makseviisid
Kaardimaksete null komisjonitasu

Teave Prantsusmaa autorendi kohta

Võrrelge autorendi võimalusi Prantsusmaal ja säästke raha

Prantsusmaa on vaieldamatult üks Euroopa, kui mitte isegi maailma, populaarsemaid turismisihtkohti. See on tulvil ajalugu, kultuuri ja võrratut loodust. Aastas külastab Prantsusmaad miljoneid turiste. Paljude lemmikuks on Pariisi, Eiffeli torni ja Louvre kunstimuuseumiga, kuid külastajaid jagub kõikidesse Prantsusmaa regioonidesse. Prantsuse rannik, eriti Prantuse Riviera piirkond, on tuntud oma kaunite randade ja merega seotud tegevuste poolest. Turistid ei taha siiski vaid rannas lesida. Populaarsete sihtkohta seas on ka Pratsusmaa suusakuurortid ja Mont Saint-Michel’i kloostrisaar Normandia ranniku lähedal. Laste vaieldamatu lemmik on kindlasti Pariisi Disneyland – Euroopa menukaim teemapark. Prantsusmaale on kõige mugavam lennata läbi Riia või Helsingi. Kohapeal ringi liikumiseks on parim variant rentida auto - välja arvatud Pariisi kesklinnas, kus liiklus võib kohati olla väga kaootiline! Rendiautod peaksid tavaoludes olema kättesaadavad igast rahvusvahelisest lennujaamast. Hinnapakkumistes aitab teil orienteerud GoCarRental.ee. GoCarRental.ee aitab lihtsalt ja kiiresti leida parima pakkumise, säästes teie raha ja aega.

Põnevad paigad Prantsusmaal

Prantsusmaale reisides peaks kindlasti külastama pealinna, Pariisi. Pariisi suurimate vaatamisväärsuste hulka kuuluvad: Eiffeli torn , Louvre muuseum, Pariisi Ooperiteater, Jumalaema kirik, Pariisi raekoda, Sacre-Coeuri basiilika ja Tetre’i väljakut. Pariis on jõelinn, seega miks mitte teha üks väike laevasõit Seine'i jõel ja vaadata linna teise nurga alt. Pariisist võiksite suunduda edasi Normandiasse, kust leiate eest St Micheli kloostrit Mont Saint-Micheli saarel. Samuti väärib külastamist Loire’i jõe org, mida ehib Francois I poolt ehitatud Chambordi loss. Veinisõbrad soovivad kindlasti näha Provence, mis on maailmakuulus kvaliteese veini poolest. Provence'is leidub muudki - omapärast arhitektuuri, lavendlipõlde ja trühvleid. Rannapuhkuse nautijaid seevastu ei tohiks külmaks jätta Nizza kuldsed liivad.

3 suurimat vaatamisväärsust Prantsusmaal

  • Pariis
  • Nizza
  • Mont Saint-Micheli saar

Põnevad ringreisid Prantsusmaal

Pariisist väljaspool on ringi liikumiseks parim viis kasutada autot. Autorendi teenuse pakkujaid aitab teil kiiresti ja muretult võrrelda GoCarRental.ee. Kindlasti võiksite kaaluda ringreisi mööda Prantsusmaa lõunarannikut. Marsruuti planeerides üritage aega jätta Aigues-Mortes küla jaoks, mis on ideaalne mereäärne peatuskoht lõunastamiseks. Külastage Camargues'i metsikuid hobuseid, flamingosid ja viinamarjaistandusi. Miks mitte lõpetada väljasõit väikese rannapuhkusega. Rannikul asub palju armsaid külakesi või kui ihkate glamuuri, siis miks mitte peatuda St.-Tropez'is. Veinisõbrad võiksid huvi tunda Provence'i maakonna vastu. Tehke kõrvalehüpe Les-Baux-de-Provence'i, mis on hingematvalt ilus külake mäetipul. Kindlasti põigake sisse ka Orange'i, kus võib näha kilomeetrite laiuseid lavendripõlde ja Isle sur la Sorgue'i turule, kust saate kaasa osta värskeid oliive, pähkleid ja juustu.

Avasta viimased autorent tehingud

Telli meie uudiskirja