Autorent sihtkohas Kuressaare

Puuduvad tasud ja parim hind majandusele, luksusele, 7-9-kohalisele autole ja muule
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/kuressaare.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Ülevaated 55,431 • Suurepärane
Ülevaated 4.5 stars
Tasuta tühistamine ja varjatud kulud
24 tundi / päeva toetus ja elusvestlus
Kiire ja turvalised makseviisid
Kaardimaksete null komisjonitasu

Võrrelge autorendi pakkumisi Kuressaares ja säästke raha

Kuressaare linn asub Eestimaa suurimal saarel, Saaremaal. Kuressaare on hinnatud reisisihtkoht nii eestlaste kui välismaalastest hulgas – seda populaarset linna külastab igal aastal tuhandeid inimesi. Kuressaare meelitab turiste hurmava miljöö ja hoolitsetud linnapildiga, pole ime, et kunagi kutsuti seda Liivimaa väikelinnade pärliks. Linn pakub mitmeid vaatamisväärsusi ajaloohuvilistele. Siin asub 14. sajandist pärinev Kuressaare piiskopilinnus, mis on Baltimaade üks paremini säilinuid, ning Eesti Vabadussõjas langenute mälestussammas. Kuressaarde on võimalik reisida Mandri-Eestist parvlaevaga.Talvel avatakse mandri ja Saaremaa vahel jäätee, et oleks võimalik autoga üle mere kihutada. Auto rentimine on GoCarRental.ee abiga hõlpsasti korraldatav. Ka suvel on auto olemasolu kasulik – kuigi Kuressaares liiguvad ringi linnaliinibussid, ei ole ühistranspordiga liiklemine pooltki nii mugav kui autoga ringi vuramine. Tallinnaga on olemas ka lennuühendus. Lennukiga reisides saate rendiauto kätte otse Kuressaare väikesest lennujaamast, mida teenindavad mitmed ettevõtted, sealhulgas AS Hertz ja Europcar. Rendiauto viib teid kiiresti ühest sihtkohast teise.

Põnevad kohad Kuressaare linnas

Kuressaare üks olulisemaid vaatamisväärsusi on kindlasti 14. sajandist pärinev piiskopilinnus, mis on ümbritsetud kauni ja liigirikka pargiga. Kuressaare kesklinnas asub ajalooliselt väärtuslik vanalinn klassitsistlikus stiilis ühe- ja kahekorruseliste hoonetega. Vanalinn pärineb põhiliselt 18. ja 19. sajandist , sellest perioodist on säilinud kaks kirikut ( Püha Nikolai ja Laurentiuse). Raekoda on veelgi vanem ning pärineb 17. sajandist. Kuid Kuressaare ei ole vaid ajaloo päralt, siin leidub tegevust kogu perele. Soovite pärast teguderohket päeva natukene lõõgastuda? Pole probleemi, see linn on tuntud oma spaahotellide ja saunakeskuste poolest. Rentides auto GoCarRental.ee vahendusel, ei pea te piirduma vaid kesklinnaga. Vahelduseks nautige väljasõite ka saare kaugematesse nurkadesse.

3 suurimat vaatamisväärsust Kuressaares

  • Kuressaare Piiskopilinnus
  • Saaremaa muuseum
  • Kuressaare linnapark

Vaatamisväärsused Kuressaare ümbruses

Kuressaare linna läheduses leidub lugematul hulgal looduskauneid paiku, mitmeid hoiualasid ning atraktsioone, mida iga külastaja tingimata nägma peaks. Kuna Saaremaa ei ole pindalalt väga suur, võimaldab rendiauto teil kogu saare risti-põiki läbi sõita. Parimad rendipakkumised leiate alati GoCarRental.ee koduleheküljelt. Külastage kindlasti Angla Tuulikumäge, sest kes ei seostaks Saaremaad tuulikutega! Lisaks onTuulikumäe Pärandkultuurikeskuses võimalik omandada rahvuslikke käsitööoskusi ja maitsta Angla rukkileiba. Looduslikest vaatamisväärsustest kõige huvipakkuvam on vaieldamatult Kaali kraater. Kaali kraater, mis asub Kuressaarest vaid 20 km kaugusel, on meteoriidi maale langemisest tekkinud kraater. Kaali kraatri juurde on rajatud külastuskeskus, kus muuhulgas on avatud meteoriitika – ja paekivimuuseum.

Millised on Kuressaare parimad pakkumised?

Mini
Mini
from 56,33 €/päev
Mini
Mini
from 60,70 €/päev
Mini
Mini
from 61,60 €/päev
Fullsize
Fullsize
from 63,12 €/päev
Mini
Mini
from 66,38 €/päev
Fullsize
Fullsize
from 69,02 €/päev

Avasta viimased autorent tehingud

Telli meie uudiskirja