Korduma kippuvad küsimused

GoCarRental'iga broneerides ei broneeri sa tegelikult kindlat autot, vaid sõiduki tüüpi. Autole järgi minnes saad enamasti valida selle tüübi sõidukite vahel. Kui sa tahad 100% kindlalt spetsiifilist autot, siis pead sa selleks pärast broneeringu tegemist rendifirmaga ühendust võtma. Nad aitavad sind hea meelega - kuid kõik sõltub siiski autode saadavalolekust valitud asukohas. Kui täpselt sama mudel, mida sa broneeringu tegemise ajal nägid, ei ole saadaval, siis saad sa võrdväärse alternatiivi.

Enamikul juhtudel võib rendiautoga riigipiiri ületada küll. Rohkem infot leiab otsingutulemuste lehe Renditingimuste alt.

GoCarRental'iga broneerides esitatakse broneering sinu poolt valitud rendifirmale. Pärast kinnitamist saad sa e-maili, mis sisaldab su rendikviitungit – see saadetakse enamasti mõne tunni jooksul. Sul läheb seda kviitungit autole järgi minnes vaja. Võta meiega ühendust, kui sa kviitungit kätte ei saa.

Saad auto broneerimiseks kasutada mitmeid erinevaid maksemeetodeid, aga hetkel peab sul autole järgi minnes krediitkaart olemas olema. Kui sa ei võta rendifirmasse minnes krediitkaarti kaasa, siis jääb rendifirmale õigus sulle autot mitte anda ning GoCarRental selle eest ei vastuta.

Broneerimiseks saab kasutada mitmeid krediit- ja deebetkaarte. Kahjuks ei saa meil kasutada American Express'i, kuid kui sult küsitakse autole järgi minnes krediitkaarti, siis võivad nad American Express'i vastu võtta. Autorendifirmad nõuavad juhi nimega krediitkaarti. Krediitkaardilt nõutakse deposiiti, mida ei võeta enne auto tagastamist maha. Mõnes riigis tuleb mitme suurema sõiduki rentimisel esitada kaks krediitkaarti. Kontrolli alati, et su krediitkaardil oleks autole järgi minnes piisavalt krediiti. Sobilik summa vastab enamasti kindlustusele ja kütusele, kuid see võib sõltuvalt sõiduki suurusest, sõitja vanusest, rendifirmast ja rentimise pikkusest varieeruda. Kui sa ei võta autole järgi minnes krediitkaarti kaasa, siis ei saa sa raha tagasi. Võta kindlasti oma krediitkaart kaasa!

Rendihind on kuvatud meie veebilehel. Mõne rendifirma puhul nõutakse sult osa deposiiti ja küsitakse ülejäänud, kui sa autole järgi lähed – teised nõuavad jällegi täielikku ettemaksu.

Sel juhul peab krediitkaardi omanik ennast registreerima peamise juhina ka siis, kui ta ei juhi autot ning peab lisama täiendava autojuhi, keda ta juhendab. Juhul kui omanikul ei ole kehtivat juhiluba, ei anta talle sõidukit, sest see ei ühti renditingimustega.

Kui sa soovid oma broneeringut muuta või tühistada, siis sisesta selleks lihtsalt oma andmed meie Halda mu broneeringuid sektsiooni. Võta meiega palun ühendust, kui sul abi vaja läheb.

Palun võta ühendust rendifirmaga. Leiad kontaktinfo kviitungilt ja/või rendilepingust. Pead rendifirmat koheselt mistahes õnnetusest teavitama. Avarii korral tuleks toimida järgnevalt: - Võta õnnetuse osalistelt ja ka võimalikelt tunnistajatelt täpsed andmed. - Jaga autorendi firmaga kõiki õnnetuse detaile. - Teavita koheselt võime, kui kolmandat osapoolt tuleks uurida või kui esineb vigastusi. - Ära lahku sõidukist ilma vastavate ettevaatusabinõudeta. - Kui sõiduk avariisse satub, siis rendiaja eest raha ei tagastata.

GoCarRental'is puudub vanusepiirang, sul peab olema vähemalt 1-aastane juhiluba. Noortele juhtidele rakendub lisatasu, mida ei kuvata GoCarRental'is broneeringu kogusummas, kuid mis on täpsustatud Renditingimustes. Summa tuleb tasuda rendifirmale sõidukile järgi minnes.

Täiendava autojuhi saab lisada autorendifirmasse kohale minnes. Kõik täiendavad juhid peavad autole järgi minnes koos kehtiva juhiloaga kohale minema ja sõlmima rendilepingu. Palun ole teadlik, et kõikide täiendavate lisade ja lisajuhtide eest makstakse rendifirmas sõidukile järgi minnes.

Kindlustuspoliitikas koosneb see nõudmise korral kindlustatu poolt kolmandale osapoolele põhjustatud kahjude eest tasumist. Omavastutus jääb vahemikku 200 kuni 1600 € ja see sõltub auto tüübist, valikutest ja eelkõige rendifirmast. Sellest saab täielikult vabaneda, sõlmides täiendava kindlustuslepingu nagu näiteks GoCarRental'i poolt pakutav Zero Gap või mida pakub rendifirma, kuid viimasena väljatoodu on võrreldes Zero Gap'iga tunduvalt ebamugavam.

- Turvatool sobib kuni 13 kg kaaluvatele imikutele (soovitatavalt kuni 12-kuustele imikutele) - Väikelapse iste sobib 9 kuni 18 kg lastele (soovitatavalt lastele vanuses 9 kuud kuni 4 aastat).

Juhil peab olema kehtiv juhiluba, mis on olnud vähemalt 1 aasta ja ei ta ei tohi olla sooritanud tõsiseid liikluseeskirjade rikkumisi. Juhul kui juhiluba ei ole ladina tähestikus (näiteks Araabia, Kreeka, Venemaa või Hiina), siis läheb vaja kehtivat rahvusvahelist juhiluba (IDL International Driving License). Rahvusvahelise juhiloaga peab kaasas olema ka juhi originaaljuhiluba.

Autole järgi minnes peab sul väljaprinditud kviitung kaasas olema. Kui sul kviitungit kaasas ei ole, siis võidakse sult küsida lisatasusid ning me ei saa sulle raha tagasi maksta. Palun ära jää lootma sellele, et sa saad kviitungit telefonist või tahvelarvutist näidata - prindi kindlasti kviitung välja, võta see endaga kaasa ja hoia seda turvalises kohas.