Car Rental

Autorent Itaalias

Võrrelge autorendi võimalusi Itaalias ja säästke raha


Itaaliat on hea külastada kevadel või kohe suve alguses, sest ilmad on siis juba soojad, kuid enamus turiste ei ole veel kohale jõudnud. Itaalia on tuntud viinamarjaistanduste, kavaliteetse veini, kõrgmoe ja temperamantsete inimeste poolest. Viimastel aastatel on kõige populaarsemad maakonnad olnud Veneto (kus asub Veneetsia), Lombardia (kus asub Milano) ja Toscana (kuulus veinipiirkond). Arvatavasti on enamus inimesi kuulnud Rooma linnast, Itaalia suurimast turismimagnetist. Suur osa Itaaliast on mägine, seetõttu paiknevad seal ka maailmaklassi suusakeskused. Põhjas-Itaalias asuvad Alpid, mille keskosas paikneb Euroopa kõrgeim mäetipp Mont Blanc. Eestist toimuvad Ryanairi vahendusel otselennud Milan Bergamo lennujaama, kust pääseb hõlpsasti Milanosse ja Veneetsiasse. Kui olete valmis rohkem aega kulutama ja lendama ümberistumistega, võite maanduda ka Pisas, Veneetsias ja Roomas. Kuna vahemaad on küllaltki suured ja taksosõit kallis (eriti turistide jaoks), soovitame teil rentida auto juba lennujaamas. Itaalias, sealhulgas Bergamo lennujaamas, on esindatud enamus rahvusvahelisi ja kohalikke rendifirmasid. GoCarRental aitab teil paljude variantide seast leida kõige soodsama pakkumise.

Põnevad paigad Itaalias

Itaalia pealinn, Rooma, on kindlasti külastamist väärt. Rooma linn on rikas kunsti- ja arhitektuurimälestiste poolest. Seal asub ligi 500 kirikut, antiikaja suurim väljak Forum Romanum, Rooma Panteon (tempel), Colosseum ja Sixtuse kabel, mida kaunistavad Michelangel laemaalid. Rooma territooriumil asub ka Vatikani linnriik, mis on vähem kui poole ruutkilomeetri suurune. Vatikanis asuvad paavsti eluruumid, Püha Peetruse basiilika ja Vatikani Muuseum, kus hoitakse Raffaeli poolt 15. sajandil maalitud freskosid. Üheks Itaalia kauneimaks piirkonnaks peetakse Toscanat, kus asuvad sellised kuulsad turismimagnetid nagu Firenze linn, Pisa torn ja Elba saar. Napoli provintsis Vesuuvi vulkaani jalamil paiknevad Pompei linna varemed. Iidne Pompei linn kattus tervenisti mitmemeetrise vulkaanilise tuhakihiga aastal 79 ja on seetõttu läbi sajandite hästi säilinud.

3 suurimat vaatamisväärsust Itaalias • Rooma

 • Veneetsia

 • Pompei

Põnevad ringreisid Itaalias

Vaid autoga saate avastada suhteliselt tundmatuid piirkondi nagu Abruzzo, Lazio ja Molise, mis asuvad Roomast paari tunni kaugusel ja on Itaalias maaelu musternäidisteks. Nautige mägiteid ja rohumaid ning käige metsas matkamas. Piirkonna väikelinnad on enamjaolt turistidest puutumata. Ärge peatuge enne, kui olete jõudnud näha kuulsat Trabocchi rannikut. Sitsiilia on veel üks piirkond, kus ilma autota on raske ringi liikuda. Sitsiilia on Itaalia suurim saar, mis on valdavas osas mägine. Teekonda võiksite alustada Palermost, kus leidub mitmeid rahvusvahelisi autorendifirmasid, sh Hertz, Europcar ja Avis. Parimate pakkumiste leidmiseks kasutage GoCarRental otsingumootorit. Tehke saarele tiir peale, külastades sealhulgas kindlasti Etna mäel asuvaid viinamarjaistandusi.

Odava autorendi võrdlus


Turvaline, kiire ja lihtne internetis broneerimine

Tasuta broneeringu muutmine ja tühistamine

Parimad autorendifirmad

Miks broneerida meiega?

 • 1500 autorendifirmat
 • 28 000 asukohta üle maailma
 • Tasuta tühistamine ja varjatud kulutuste puudumine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Kiire ja turvaline maksmine
 • 3 lihtsa sammuga broneerimine
 • Erakordsed hinnad parimatelt firmadelt
 • Ei mingeid komisjonitasusid krediitkaardi puhul

Teised sihtpunktid