Car Rental

Autorent Inglismaal

Võrrelge autorendi võimalusi Inglismaal ja säästke raha


Inglismaal leidub palju põnevat igaühele. Linnamelu armastajate jaoks on ideaalne koht London oma lugematute vaatamisväärsustega – Big Ben, Buckinghami palee, London Eye vaateratas, Westminister Abbey, kõiki ei jõuagi nimetada! Looduse nautlejate jaoks leidub siin hingematvaid rahvusparke ja kauneid randu, seda nii Põhja- kui Lõuna-Inglismaal. Kõige kiirem ja mugavam viis Inglismaale reisimiseks on otselennuga Tallinnast. Eestist on võimalik otse lennata Londonisse, kui olete nõus ümberistumistega, siis on võimalusi rohkem. Otselennud Tallinnast saabuvad Gatwicki, Stansteadi ja nüüd ka Heathrow lennujaama. Kõige parem viis Inglismaa avastamiseks on rentida auto, sest ühistranspordi hinnad võivad olla ehmatavalt kõrged. Arvestama peab ka sellega, et vahemaad on võrreldes Eestiga palju suuremad ning ühest sihtkohast teise reisimine võib võtta tunde. Lennukiga Inglismaale reisides ei pea te muretsema, sest rendiauto on võimalik mugavalt kätte saada igast rahvusvahelisest lennujaamast. Siiski, rendiautode hinnad lennujaamas võivad mõnikord olla päris soolased ja hinnapakkumistes orienteerumine keerulisem kui esmapilgul tundub. GoCarRental teeb teie eest ära kogu raske töö. Te saate muretult puhkust nautida, teades, et leidsite parima võimaliku pakkumise.

Põnevad paigad Inglismaal

Lõuna-Inglismaal tasuks kindlasti külastada Londonit, isegi kui suurlinnad teid tavaliselt külmaks jätavad. Kõiki Londoni vaatamisväärsusi ei olegi võimalik üles lugeda, kuid arvatavasti on igaüks kuulnud Big Benist ja Buckinghami paleest. Samuti asub Londonis legematul hulgal galeriisid ja muuseume. Pealinnale kohaselt on see ka suurepärane koht ostlemiseks. Lõunarannikul asub ohtralt maalilisi kalurikülasid. Külastamist väärivad Cornwalli rannik, Lyme Regis, Bath'i linn ja Stonehenge. Kui aega üle jääb, võiks põigata ka rohelisse ülikoolilinna Oxford'i. Põhja-Inglismaal asub mitu suurt rahvusparki:Lake District, North York Moors, Peak District, Yorkshire Dales. Kindlasti peab nägema selliseid kohti nagu Lake District (suur järvistu) ja Yorkshire'i krahvkond, mille pärliks on ajalooline York'i linn.

3 suurimat vaatamisväärsust Inglismaal • London

 • Stonehenge

 • Bath

Põnevad ringreisid Inglismaal

Giidi teenuseid võib kasutada näiteks Londonis ringkäiku tehes, kuid kindlasti oleks soovitatav külastada Inglismaad ka omal käel. Kustumatu elamuse jätab väljasõit Yorkshire'i krahvkonda. Kui soovite võimalikult palju näha, peaks arvestama vähemalt kolme päevaga. Võtke plaani Yorki linna külastus ja mõni rahvuspark ning nautige käänulisi külateid. Selle kandi inimesed valmistavad imemaitsvat juustu ja õlut, seega võiksite kaaluda ka mõne pruulikoja või talupoe külastust. Lõuna-Inglismaal võiksite teha ringreisi mööda Cornwalli rannikut. Seal leidub sadade kilomeetrite kaupa hea korras asfaltteid ja sõidu ajal on võimalik nautida kauneid merevaateid. Peatuge Exmoor'i rahvuspargis ja tehke pai Exmoor'i sõbralikele ponidele, käige surfamas Bude'is ning seejärel suunduge Padstowsse mereande nautima. Auto rentimise võlu seisneb selles, et võite minna kuhu soovite ja alati ka viimasel hetkel meelt muuta. GoCarRental aitab muuta teie puhkuse unustamatuks!

Odava autorendi võrdlus


Turvaline, kiire ja lihtne internetis broneerimine

Tasuta broneeringu muutmine ja tühistamine

Parimad autorendifirmad

Miks broneerida meiega?

 • 1500 autorendifirmat
 • 28 000 asukohta üle maailma
 • Tasuta tühistamine ja varjatud kulutuste puudumine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Kiire ja turvaline maksmine
 • 3 lihtsa sammuga broneerimine
 • Erakordsed hinnad parimatelt firmadelt
 • Ei mingeid komisjonitasusid krediitkaardi puhul